Testi és szellemi jóga

A jógafoglalkozásaink célja – több mint 10 éve már -, elsősorban a test,
a lélek és a szellem összehangolása. Az életmódunkból adódó testi és energetikai
igényeinket figyelembe véve, stressz-tűrőképességünk fokozását és érzelmi rendszerünk
kiegyensúlyozását tartjuk a legfontosabb célnak.

A foglalkozásokat  Dr. Bartha Kálmán tartja, aki 1999-ben kezdett el jógát oktatni az Egészségforrás Alapítványban. A dinamikus integrál jógát Böde Istvántól, a spirituális, szellemi jógát, Dr Pressing Lajos buddhista szerzetestől tanulta. Mesterei között tartja számon Dr Timcsák Gézát, Swami Niranjanada Sarasvatit, Sri Deep Narajan Mahaprabhujit, Jálics Ferencet és Pál Ferencet. A Transzperszonális workshop sorozat tréningjeit elvégezte.

Jóga időpontja: minden héten csütörtökön 18- 20 óra között az Egészségforrás Alapítvány, 1092 Bp., Ráday u. 37, III. em. 1. címen.