Előadóink nyári szabadsága miatt, programjainkra szeptembertől várjuk Önt ismét.

Alapítványunk ettől függetlenül ügyeleti időben, azaz minden szerdán felkereshető személyesen vagy telefonon, szükség esetén segítő beszélgetés is kérhető, előzetes időpont egyeztetéssel.

Üdvözlettel,

Csiki Edit

• Ez az esemény elmúlt.

A test és mozgás kapcsolata az érzelmekkel

Manapság alig foglalkozunk az érzelmeinkkel és a testünkkel, emiatt aztán messze elkerülhetünk valódi önmagunktól. Visszaút a mozgáson keresztül vezethet. Hogyan? Megfigyeljük és tanuljuk testünk üzeneteit, nyelvezetét. Milyen a testünk, amikor pl. szomorúak, dühösek, feszültek, vagy amikor nyugodtak, boldogok vagyunk. Egyszerű összefüggéseket fedezünk fel és élünk át, akár személyre szabottan. Weszely Katalin mozgásterapeuta olyan keleti mozgás-, és meditációs technikákat ötvöz ezen a délutánon, hogy tudatosítani segítsen a kapcsolatot testi, érzelmi és gondolkodási sémáink között. Minden érdeklődőt szeretettel és meleg teával várunk!

Az előadás időtartama: péntek 17:00 – 18.30 óra

Helyszín: Egészségforrás Alapítvány, 1092 Budapest, Ráday u. 37. III/1.

Kaputelefon: 14

Részvételi díj: 1.000.- Ft