2017. május 26. péntek 17 óra: CSAKRAMEDITÁCIÓ TIBETI HANGTÁLAKKAL

Folytatjuk a gyógyító hangok, rezgések témakört, azért is, mert ez lesz előadássorozatunk záró foglalkozása és nyárra szeretnénk hasznos élményt és gyakorlatot nyújtani a belső béke megteremtéséhez. Januárban ismerkedtünk a beszéd-, és énekhangok rezgéstermészetével és harmonizáló testi-lelki hatásával, valamint megismerkedtünk a tibeti hangtálak „hangfürdő” élményével. Most azt tapasztalhatjuk meg, hogyan lehet az energiablokkok oldására, csakra tisztításra használni az éneklést, kántálást és a tibeti hangtálakat. Foglalkozásvezetők: Kovács Dóra természetgyógyász és dr. Máté Matild biológus, Pránanadi mester. Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Az előadás időtartama: péntek 17:00 – 19:00 óra
Helyszín: Egészségforrás Alapítvány, 1092 Budapest, Ráday u. 37. III/1.
Részvételi díj: 1.000.- Ft

A korlátozott számú helyek miatt kérjük, előre jelezze részvételi szándékát az Egészségforrás Alapítványban!

Tel: 217-1360 vagy e- mail: egeszsegforras.alapitvany@gmail.com